5 טיפים למניעת גניבת האופניים שלכם

בחנות בשביל האופניים המצויה ברחוב שינקין התקבצו במשך 12 השנים שהיא קיימת הרבה סיפורים על גניבות אופניים, ומתוך הסיפורים צברנו ניסיון בטיפול בבעיה הכל כך אקוטית. להלן כמה :

  1. השתמשו במנעול אופניים איכותי. בדקו שרכשתם מנעול איכותי ולא משהו חובבני. איך תדעו שמדובר במנעול טוב? בדרך כלל הטובים הם מעט יקרים יותר אבל שווים כל שקל. קריפטונייט הוא הטוב ביותר.
  2. בחרו מנעול שמותאם אליכם. מומלץ לוודא שמנעול שאתם עומדים לרכוש מתאים לצרכים שלכם. שהוא קל ונוח לכם לתפעול ושהוא קל לנשיאה במקרה ואין לכם איך לחבר אותו לזוג האופניים שלכם.
  3. קישרו את השלדה עצמה. טעות של מתחילים היא לקשור את האופניים או חלק מהן שלא מחובר לשילדה ואז הגנבים פשוט מפרקים ולוקחים את האופניים ומשאירים לכם את הגלגל עם המנעול.
  4. אתרו בסביבה מתקן קשירה אמין. עדיף שתקשרו את האופניים למתקן ברזל קיים של העירייה אבל כדאי לוודא קודם שהוא לא עקור מהמדרכה. אם קשרתם לגדר, אז .כדאי לוודא שלא לחוטי התיל הדקים שלה שאותם אפשר לחתוך בקלות
  5. אופנים קושרים לעיני כל. עדיף לקשור את זוג האופניים במקום ציבורי ופתוח ולא באזור נסתר. רצוי לקשור בפתחה של חנות שעובדת 24/7 אבל בוודאי לא לקשור בעורפו של בניין מוזנח.

לסיום עדיף תמיד לקשור את זוג האופניים שלכם בצד המדרכה אם אפשר ולא בצד הכביש, כדי שהם לא יפגעו ממכונית חונה או נוסעת. אם עזרנו לכם או אם יש לכם שאלות נוספות מוזמנים להגיב למטה